• 1

  Склади свій бізнес!

 • 2

  Склади свій бізнес!

 • 3

  Склади свій бізнес!

 • 4

  Склади свій бізнес!

Підбір та робота з персоналом (HR)

Всім відомо, що саме працівники компанії більшою мірою забезпечують її успіх та процвітання. Адже від того за якими цінностями підібрані працівники,  як вони адаптовані до роботи в компанії та яка в них мотивація, залежатиме подальша доля компанії в якій вони працюють.

Якісний підбір персоналу - це не лише успішний рекрутинг, це і адаптація працівників, формування командного духу, робота над внутрішнім піаром, розвиток мотивації до роботи саме в цій компанії, навчання працівників та оцінка їхньої роботи.  Далеко не секрет, що саме від цих процесів залежить успіх компанії в цілому і її подальший розвиток і нехтувати цими процесаме це означає ризикувати майбутнім компанії.

Якщо на Вашому підприємстві немає окремого відділу по роботі з персоналом чи менеджера з персоналу, ми можемо працювати з Вашими працівниками, що дозволить Вам мати підібраний за цінностями Вашої компанії коллектив працівників, який буде не лише якісно виконувати свої обов'язки, а й вболівати за розквіт та процвітання компанії та цінувати роботу в ній.

Що ми пропонуємо:

- підбір працівників за попередньо визначеними та узгодженими критеріями та цінностями підприємства;

- адаптація працівників у Вашому підприємстві (розроблення Положення про адаптацію та адаптаційних регламентів під окремі посади, координація адаптації нових працівників протягом випробувального терміну);

- формування командного та корпоративного духу Вашої компанії;

- визначення потреб і побажань працівників, створення атмосфери де кожен з працівників є почутим, і його думка врахована;

- проведення опитувань;

- організації внутрішніх чатів з працівниками компанії;

- розміщення скриньки з побажаннями та пропозиціями;

- розміщення дошки оголошень, видання внутрішньої газети чи створення внутрішнього інтернет ресурсу компанії;

- визначення кращих працівників за підсумками робот, тим самим збільшуючи їхню мотивацію до роботи;

- організація корпоративних заходів;

- проведення вечорів настільних ігор спрямованих на розвиток комунікативних здібностей та командної роботи;

-  організація поїздок;

- виявлення творчих здібностей Ваших працівників;

- проведення конкурсів та вікторин;

- організація проведення навчань працівників відповідно до потреб підприємства, визначення необхідності в таких навчаннях, проведення оцінки роботи працівників;

- ведення кадрового діловодства, розроблення посадових інструкцій, положень, наказів, оформлення особових справ працівників.

  

Якщо Вас зацікавили згадані послуги, Вам потрібна додаткова інформація чи у Вас виникли питання, просимо звертатись до нас.

вул. Винниченка, 26, м. Львів
Тел (032) 243-49-49 
Тел/факс (032) 260-11-27 
е-mail: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.