• 1

  Склади свій бізнес!

 • 2

  Склади свій бізнес!

 • 3

  Склади свій бізнес!

 • 4

  Склади свій бізнес!

Реєстрація торгових марок

Реєстрація торгових марок

Підприємство, яке успішно працює на ринку, неминуче набуває позитивну ділову репутацію серед клієнтів та партнерів. Як правило, ця репутація пов’язується із назвою підприємства, його логотипом, слоганом, вивіскою чи іншим символом, під яким рекламується чи розповсюджується товар чи послуга.

Але повторити назву, слоган чи логотип набагато простіше, ніж виробляючи якісний товар чи послугу, завоювати своє місце на ринку. Тому цілком ймовірна ситуація, коли недобросовісні конкуренти захочуть використати відому марку для просування своїх товарів.

Більше того. Будь-яка особа може зареєструвати марку на своє ім’я. Така особа стає власником торгової марки і може вимагати припинення використання марки іншими особами, домагатись застосування до порушників своїх прав заходів господарської чи навіть кримінальної відповідальності. При цьому дуже ймовірно, що клієнти продовжуватимуть купувати продукти чи послуги марки, до якої звикли.

Таким чином підприємство, яке вчасно не зареєструвало торгову марку, може втратити як своїх клієнтів так і результати всіх попередніх зусиль з просування свого товару чи послуги на ринку.

Можлива також ситуація, коли інша особа почне використовувати вдалу марку для своїх товарів чи послуг не знаючи, що ця марка вже кимось використовується. В цій ситуації виграє той, хто першим зареєструє марку.

Якщо Ви успішно працюєте чи плануєте успішно працювати на ринку, потурбуйтесь зареєструвати Вашу марку.


Правова охорона надається знаку, який не суперечить публічному порядку, принципам гуманності і моралі та на який не поширюються підстави для відмови в наданні правової охорони.

Об'єктом знака може бути будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень. Такими позначеннями можуть бути, зокрема, слова, у тому числі власні імена, літери, цифри, зображувальні елементи, кольори та комбінації кольорів, а також будь-яка комбінація таких позначень.

Право власності на знак засвідчується свідоцтвом. Строк дії свідоцтва становить 10 років від дати подання заявки в Укрпатент і продовжується за клопотанням власника свідоцтва щоразу на 10 років.

Право на одержання свідоцтва у порядку, встановленому цим Законом, має будь-яка особа, об'єднання осіб або їх правонаступники.


Стандартний строк розгляду заявки на реєстрацію знака для товарів і послуг складає близько 18 місяців.
Відповідно до Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг” права власника знаку, що випливають із свідоцтва, діють від дати подання заявки.
Відповідно до Паризької конвенції з питань охорони промислової власності власник товарного знака має право проставляти поряд із знаком попереджувальне маркування у вигляді знака «ТМ», яке вказує на те, що цей знак реєструється в Патентному відомстві України. Після отримання свідоцтва із знаком можливо проставляти попереджувальне маркування у вигляді знака «R».

 

  За докладнішою інформацією просимо звертатись за телефоном 299-49-49 або безпосередньо в наш офіс.